جزئیات جدید پلی استیشن پلاس

هر آنچه که باید در مورد پلی استیشن پلاس بدانید

جزئیات جدید در رابطه با  پلی استیشن پلاس: پس از ماه‌ها شایعات، سونی یک پست منتشر کرد که در نهایت تایید می‌کند آنچه همه مشکوک بودند درست است: PlayStation   Now از بین می‌رود و ساختار لایه‌بندی جدیدی به PlayStation Plus می‌آید.

استراتژی جدید طرح اشتراک قبلی را به سه سطح مختلف با پیشنهادات و قیمت های خاص خود تقسیم می کند که در برند پلاس گنجانده شده است. از ماه ژوئن، کاربران پلی‌استیشن سه گزینه برای مدل‌های اشتراک خود خواهند داشت: Essential، Extra و بالاترین سطح به نام Premium. این ساختار در شایعات مختلف مورد تمسخر قرار گرفت، اما سونی اکنون به طور رسمی تمام آن جزئیات و موارد دیگر را تایید کرده است.

 پلی استیشن پلاس

هنوز چند نکته مبهم باقی مانده است، مانند تاریخ دقیق انتشار سرویس های جدید و اینکه چه بازی هایی شامل خواهند شد و همچنین اینکه چگونه عناوین آینده به هر سطح اضافه می شوند. این می تواند برای بازیکنان معمولی گیج کننده باشد، و حتی بیشتر برای کسانی که قبلا مشترک یک یا هر دو سرویس موجود هستند. برای رفع هر گونه سردرگمی، در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد لایه‌های جدید PlayStation Plus Essential، Extra و Premium بدانید بیان میگردد:

پلی استیشن پلاس چیست؟

سطح اول مدل اشتراک جدید اساساً همان چیزی است که اشتراک معمولی PlayStation Plus شما قبلاً دارد. این شامل دو بازی ماهانه برای دانلود، تخفیف های اضافی در فروشگاه، فضای ذخیره سازی ابری و چند نفره آنلاین است. این سطح برای شما هزینه یکسانی دارد، بنابراین اگر هیچ یک از این موارد جدید مورد علاقه شما نیست و فقط می خواهید مشترک سطح استاندارد پلاس باشید، بدون هیچ تغییری غیر از نام کاربری وارد این ردیف جدید خواهید شد.

پلی استیشن پلاس

PlayStation Plus Extra چیست؟

PlayStation Plus Extra جایی است که ویژگی‌های PlayStation Now وارد عمل می‌شوند. با این سطح، شما نه تنها همه چیز را از سطح PlayStation Plus Essential دریافت می کنید، بلکه کاتالوگی از حدود 400 بازی PS4 و PS5 را برای دانلود در دسترس دارید.

همانطور که ممکن است حدس بزنید، PlayStation Plus Extra کمی بیشتر از سطح Essential برای شما هزینه خواهد داشت.

برای آخرین و گران ترین سطح، ما PlayStation Plus Premium را داریم. این یکی کمی پیچیده تر از بقیه است، اما به طور خلاصه، یک نسخه توسعه یافته است که هم پلی استیشن پلاس و هم Now را به شکل امروزی دارد.

با این سطح، همه چیز را از هر دو سطح پایین تر به علاوه حدود 340 عنوان دیگر از کتابخانه های PS1، PS2، PS3 و PSP دریافت می کنید. همچنین می‌توانید بازی‌های PS3، گزینه‌ای برای استریم یا دانلود بازی‌های PS1، PS2 و PSP و یک گزینه اضافی برای پخش جریانی بازی‌های PS4 علاوه بر دانلود آن‌ها، دریافت کنید. همه آنها را می توان روی PS4، PS5 یا حتی رایانه شخصی بازی کرد.

 

 

با این حال، هر یک از این بازی‌ها فقط در مناطقی قابل دسترس هستند که PlayStation Now در حال حاضر در دسترس است.

مزیت اصلی بعدی در دسترس بودن “تست های بازی با زمان محدود” است که به شما امکان می دهد قبل از خرید بخشی از یک بازی را انجام دهید.

اگر از قبل اشتراک PS Now دارید، هنگام راه‌اندازی بدون هزینه اضافی، به‌طور خودکار در سطح Premium خواهید بود.

این سرویس قرار است منطقه به منطقه، از ژوئن با بازارهای آسیا، آمریکای شمالی، اروپا و سپس سایر نقاط جهان با هدف انتقال کامل راه اندازی شود.

اگر تجربه استفاده از این سرویس های سونی را دارید نظرات خود با ما در ویراپیک به اشتراک بگذراید

دیدگاه کاربران
1 دیدگاه
ارسال دیدگاه