برگزاری رویداد E3 2022 به طور رسمی لغو گردید

رویداد E3

اتحادیه سرگرمی های نرم‌افزاری (ESA) اعلام کرد رویداد E3 2022 به طور رسمی لغو گردید

حدود سه ماه قبل مشخص شد که امسال خبری از برگزاری حضوری نمایشگاه E3 نخواهد بود. حالا ESA (اتحادیه‌ی سرگرمی‌های نرم‌افزاری) به‌عنوان برگزارکننده‌ی این رویداد  اعلام کرد که E3 2022 برگزار نمی‌شود؛ این اتفاق دقیقا مشابه اتفاق  E3 2020 است.

برای نگاه انداختن به اتفاقات افتاده برای E3 طی چندین و چند ماه اخیر باید به یاد داشته باشیم که در سال ۲۰۲۱ شاهد برگزاری آنلاین و کاملا غیرحضوری آن بودیم. در ابتدا ESA می‌گفت که در سال ۲۰۲۲ رویداد E3 به شکل حضوری برگزار خواهد شد. سپس وقتی همه خبر رسمی لغو برگزاری حضوری نمایشگاه E3 سال ۲۰۲۲ را شنیدند، افراد علاقه‌مند به این رویداد امیدوار بودند که حداقل دوباره مثل سال قبل شاهد برگزاری آنلاین آن باشند. سپس شایعاتی به گوش رسید که خبر از احتمال لغو کامل رویداد E3 2022 می‌داد و حالا این خبر به‌صورت رسمی تایید گردید.

برگزارکنندگان E3 همزمان با تایید لغو رویداد E3 2022 به رسانه IGN گفتند که در سال ۲۰۲۳ می‌خواهند قوی‌تر از گذشته بازگردند. در بیانیه‌ی رسمی اتحادیه‌ی سرگرمی‌های نرم‌افزاری می‌خوانیم: «ما انرژی و منابع خود را به ارائه‌ی یک تجربه‌ی حضوری و آنلاین احیاشده در تابستان سال بعد اختصاص می‌دهیم.

چه بخواهید با حضور در سالن رویداد از E3 2023 لذت ببرید و چه با دستگاه‌های هوشمند مورد علاقه‌ی خود این کار را انجام بدهید، E3 سال بعد می‌تواند جامعه‌ی کاربرها، رسانه‌ها و افراد فعال در صنعت بازی‌سازی را با ارائه‌ی تجربه‌ای کاملا جدید و تعاملی، مجددا دور هم جمع کند. ما مشتاق ارائه‌ی E3 از لس آنجلس به طرفدارها در نقاط گوناگون دنیا در سال ۲۰۲۳ هستیم».

منبع خبری: IGN

نظرات خود در رابطه با لغو  E3 2022 را در ویراپیک با ما به اشتراک بگذارید

کلیدواژه : E3
ارسال دیدگاه