در دوران همه گیری کرونا، تقاضا برای لپ‌تاپ‌های پریمیوم AMD افزایش یافته است

لپ تاپ های پریمیوم AMD

در دوران همه گیری کرونا، تقاضا برای لپ‌تاپ‌های پریمیوم AMD افزایش یافته است :

یکی از مدیران AMD می‌گوید با تمایل مردم به آموزش از راه دور، دورکاری و سرگرمی، تقاضا برای کامپیوترهای پریمیوم نیز افزایش می‌یابد.

لپ‌تاپ‌های پریمیوم AMD همچنان در تقاضای بالایی خواهند بود زیرا مردم در طول همه گیری به دنبال تعامل هستند.

یکی از مدیران AMD می‌گوید با تمایل مردم به آموزش از راه دور، دورکاری و سرگرمی، تقاضا برای کامپیوترهای پریمیوم نیز افزایش می‌یابد.

AMD می‌گوید افرادی که طی همه گیری کرونا در خانه محبوس مانده‌اند، احتمالاً برای سرگرمی، تفریح و تعاملات اجتماعی به ‌سراغ لپ‌تاپ‌های گیمینگ و گران‌قیمت می‌روند.

Vinay Sinha، مدیر فروش لپ‌تاپ‌های پریمیوم AMD در هند  اخیراً از تمایل مردم به ادامه‌ی دورکاری و آموزش از راه دور خبر داده است.

لپ‌تاپ‌های پریمیوم AMD

گزارش اخیر Financial Express حکایت از آن دارد که بازار PC هند در سال ۲۰۲۱ از «یک PC برای هر خانه» به «یک PC برای هر فرد» تغییر پیدا کرده است و اکنون کاربران PC به‌دنبال دستگاه‌های پریمیوم هستند. Sinha پیش‌بینی می‌کند که این روند ادامه‌دار باشد:

خریداران همواره تیزبین تر می‌شوند؛ چراکه به‌دنبال طراحی‌های پریمیوم در اشکال مختلف برای کاربری‌هایی همچون کار، یادگیری و بازی هستند.

مدیر فروش لپ‌تاپ‌های پریمیوم AMD پیش‌بینی می‌کند که محبوبیت کامپیوترهایی با قابلیت بالا برای تولید و مصرف محتوا افزایش یابد. او می‌گوید:

ما پیش‌بینی می‌‌کنیم که روند اخیر رو به رشد باشد؛ چراکه تولید محتوا و استریم جزو معدود راهکارهایی است که امکان برقراری تعاملات انسانی از خانه را برای گیمرها فراهم می‌سازد.

ورزش‌های الکترونیک و رشد علاقه به بازی از دیگر دلایل اصلی افزایش اقبال به لپ‌تاپ‌های گیمینگ به‌حساب می‌‌آیند. در سال ۲۰۲۱ به‌لطف پردازنده‌های رایزن و گرافیک‌های جدید رادئون، واحدهای رایانش و گرافیک AMD رشدی ۳۲ درصدی را در مقایسه‌ با سال ۲۰۲۰ تجربه کردند.

 

اگر تجربه استفاده از لپ‌تاپ های AMD را دارید در ویراپیک نظرات خود را با کاربران ما به اشتراک گذارید.

کلیدواژه : AMDلپ تاپ
ارسال دیدگاه